©

Mat Wright

شورای فرهنگی بریتانیا (بریتیش کانسیل) در حال حاضر در ایران آزمون آیلتس برگزار نمی‌کند.

برای کسب اطلاعات درباره سایر مراکز برگزار کننده این آزمون در ایران به این صفحه مراجعه کنید و با انتخاب کشور و شهر مورد نظر مراکز برگزاری آزمون را ببینید. 

به تازگی تغییراتی در قوانین آیلتس برای مهاجرت به بریتانیا ایجاد شده‌است. برای آشنایی با این تغییرات و تأثیر آن بر آزمون‌دهندگان در ایران فهرستی از سؤالات متداول درباره این تغییرات را بخوانید.

اگر برای ادامه تحصیل در بریتانیا در آزمون آیلتس شرکت می‌کنید حتماً از دانشگاه یا مؤسسه‌ی آموزشی مقصد درباره‌ی نوع مدرک مورد نیاز و مراکز مورد تأیید آنها راهنمایی بخواهید.

هشدار امنیتی

شورای فرهنگی بریتانیا از ادعای جعلی ارائه خدمات ثبت نام امتحان آیلتس به ایرانیان در ارمنستان مطلع است. پس از دریافت وجوه کلاهبرداران به متقاضیان برگه ای بی اعتبار و بی ارزش مبنی بر تکمیل ثبت نام تحویل می دهند.

برای دوری از دام این کلاهبرداران فقط از طریق وبسایت رسمی آیلتس برای ثبت نام اقدام کنید.

هزینه امتحان آیلتس در ایران

شورای فرهنگی بریتانیا از تغییرات در هزینه ثبت نام امتحان آیلتس از طریق آی دی پی در ایران مطلع است. لطفا توجه کنید شورای فرهنگی بریتانیا در حال حاضر امتحان آیلتس در ایران برگزار نمی کند. اگر درباره هزینه های امتحان آیلتس در ایران سوالی دارید لطفا از طریق ielts.further.assistance@idp.com با آی دی پی تماس بگیرید.

موضوعات مربوط