©

Mat Wright

از طریق این وب‌سایت‌ها با انواع دوره‌های آن‌لاین آموزش زبان انگلیسی حاوی بازی‌ها ، فعالیت‌ها و تمرین‌های سرگرم کننده آشنا شوید:

آموزش انگلیسی برای کودکان

 آموزش انگلیسی برای کودکان وب سایتی آموزشی و سرگرم‌کننده است ویژه کودکان بین ۵ تا ۱۲ ساله که مشغول یادگیری زبان انگلیسی هستند. این سایت حاوی بازی‌های آموزش کلمات و دستور زبان، آهنگ، داستان، فیلم و انواع فعالیت‌هاست که برای پرورش مهارت‌های زبانی طراحی شده‌اند. وب‌سایت آموزش انگلیسی برای کودکان همچنین صدها منبع قابل چاپ در اختیار والدین و معلمین قرار می‌دهد و یک بخش از آن هم به ارائه همیاری به والدینی می‌پردازد که می‌خواهند به فرزندان خود کمک‌ کنند انگلیسی را خارج از کلاس درس بیاموزند.

آموزش انگلیسی برای نوجوانان

آیا در سن نوجوانی مشغول فراگیری انگلیسی هستید، و یا فرزندان نوجوانی دارید که در حال یادگیری این زبانند؟ وب‌سایت آموزش انگلیسی برای نوجوانان به طور ویژه برای ۱۳ تا ۱۷ ساله ها طراحی شده است. این سایت تمرین‌های زبان، نکات امتحانی و اطلاعات کمکی دستور زبان و کلمات، و همچنین فعالیت‌ها، فیلم‌ها، بازی‌ها و جورچین‌های سرگرم‌کننده در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

آموزش انگلیسی برای بزرگسالان

اعتماد به نفس در استفاده از زبان انگلیسی می‌تواند از جهات بسیاری برای زندگی شما مفید باشد. می‌تواند آینده شغلی بهتری برایتان فراهم کند. می‌تواند زندگی اجتماعیتان را پربارتر کند. حتی می‌تواند به شما کمک کند از اینترنت نهایت استفاده را ببرید. به کمک این وب‌سایت رایگان که توسط شورای فرهنگی بریتانیا ارائه می‌شود، می‌توانید انگلیسی را از طریق بازی، داستان، مشق‌های دستور زبان و تمرین‌های شنیداری فرا بگیرید.

انگلیسی برای کار

آیا انگلیسی بلدید اما می‌خواهید زبان انگلیسی برای کار فرا بگیرید؟ آیا می‌خواهید بدانید انگلیسی تخصصی شما در سطح مناسبی است یا نه؟ آیا می‌خواهید برای استخدام در موقعیت‌های کاری بین‌المللی که در آن‌ها انگلیسی زبان اصلی است اقدام کنید؟ ما منابع مناسب برای فراگیری انگلیسی کاری را در اختیار شما می‌گذاریم.

آموزش انگلیسی با فوتبال

اگر مشغول فراگیری انگلیسی هستید و به فوتبال علاقه دارید، وب سایت "مهارت برتر انگلیسی" به شما اجازه می‌دهد همراه با یادگیری درباره باشگاه‌ها و بازیکنان لیگ برتر، توانایی زبان انگلیسی خود را پرورش دهید. همچنین می‌توانید به دانسته‌های خود درباره مسابقات و قوانین لیگ برتر بیفزایید و با بازی-آزمون‌ها دانسته‌های خود را محک بزنید.

آموزش انگلیسی برای ساکنین بریتانیا

اگر در بریتانیا زندگی و کار می‌کنید، این وب‌سایت ویژه شماست. در این سایت می‌توانید به کمک انواع فعالیت‌ها و تمرین‌ها توانایی زبان انگلیسی خود را پرورش دهید و با زندگی و کار در بریتانیا آشنا شوید.