افراد مشغول بحث در جمع
©

مت رایت

فراخوان شرکت در کارگاه تخصصی ارتباطات بین المللی برای محققین مرتبط با منابع آب در رشته های مهندسی

توجه: فرصت اقدام برای این گارگاه به پایان رسیده است

در راستای پروژه ارتباطات بین المللی، مرکز سیاست های محیط زیستی دانشگاه امپریال کالج لندن با همکاری پردیس ابوریحان، دانشگاه تهران درصدد برگزاری کارگاه تخصصی مهارت های ارتباطات بین المللی برای محققان رشته های مهندسی می باشد.

واضح است که موفقیت و اعتبار موسسات علمی و آموزشی در گرو توانایی محققین و اساتید در برقراری ارتباطات بین المللی است. به این منظور کارگاه آموزشی "ارتباط محققین" سعی در بالا بردن مهارتهای ارتباطی در سطوح بین المللی داشته و بر آموزش محققان و اساتید نوپای  دانشگاهها متمرکز است.

در طول این کارگاه شرکت کنندگان آموزشهای مربوط به برقراری ارتباط موثر با محققان بین المللی را دریافت خواهند نمود.

این کارگاه در تاریخ پانزدهم تا هفدهم شهریورماه ۱۳۹۵ در پردیس دانشگاه تهران در جزیره ی کیش و توسط متخصصان آموزشی بریتانیا برگزار خواهد شد. این کارگاه شامل دوره های آموزشی توانمند سازی در مذاکرات علمی در محیط های پیچیده پژوهشی بوده و ابزارهای لازم و موثر (از قبیل نوشتن برنامه های تحقیقاتی تاثیرگذار) برای ارتباطات و همکاری های شفاف، دقیق و موفق را دراختیار شرکت کنندگان قرار خواهد داد. برخورداری از چنین مهارت هایی توانایی همکاری تاثیرگذار در سطوح بین المللی را فراهم خواهد نمود. 

کمیته ی برگزاری مایل است از متقاضیان در زمینه های مهندسی عمران، محیط زیست، منابع آبی، شیمی، انرژی و کشاورزی با سابقه تحقیق و تخصص در زمینه منابع آب و علاقمند به ارتباطات بین المللی دعوت به عمل آورد. شرکت کنندگان در این کارگاه باید در دانشگاه ها و مؤسسات  پژوهشی و آموزش عالی مستقر باشند. 

کمیته ی برگزاری  همچنین مایل به تشویق بانوان عضو هیت علمی و پژوهشگران موسسات آموزشی خارج از تهران بوده و الویت برخورداری ازاین موقعیت استثنایی آموزشی را برای محققین شناخته شده با معلولیت های جسمانی اختصاص می دهد. 

 متقاضیان باید مدارک زیر را به زبان انگلیسی حداکثر تا تاریخ ۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۵ به آدرس پست الکترونیکی researcher.connect.2016@gmail.com ارسال نمایند.

  • شرح علایق پژوهشی/تخصصِی و پروژه های پژوهشی فعلی و آینده و توضیح اینکه این کارگاه چگونه به تحقیقات و موقعیت فعلی و آینده شما کمک خواهد کرد (حداکثر ۷۵۰ کلمه)
  • رزومه‌ی حرفه ای به‌روز شده و
  • نامه از رییس گروه (یا مقام مشابه) ای که عنوان دانشگاهی و تاریخ اخذ دکترای شما را تأیید کند. 

متقاضیان شرکت در این کارگاه باید از شرایط زیر برخوردار باشند: 

  • اخذ مدرک دکترا بعد  از شهریور ۱۳۸۸ 
  • دارا بودن جایگاه دانشگاهی (پژوهشگر یا استاد) در ایران
  • مهارت در زبان انگلیسی در سطح نمره‌ی ۶ آزمون آیلتس (ارایه مدرک آزمون آیلتس ضروری نمی باشد. میزان مهارت زبان  انگلیسی متقاضیان از طریق مصاحبه غیر حضوری بررسی خواهد  شد.)

مدارک ارسالی توسط کمیته برگزارکنندگان کارگاه بررسی شده و منتخبین نهایی بعد از انجام مصاحبه غیر حضوری تا تاریخ ۲۵ مرداد اعلام خواهند شد.  

 هزینه های مرتبط با سفر داخلی به جزیره ی کیش در ایران و هزینه های مربوط به اقامت شرکت کنندگان به عهده برگذار کنندگان کارگاه خواهد بود. در صورت وجود هر گونه پرسش با آدرس الکترونیکی researcher.connect.2016@gmail.com تماس بگیرید.