©

Mat Wright

دوره‌های خودآموز: دوره‌های آموزشی آنلاین که هر وقت بخواهید می‌توانید آنها را شروع کنید

ما پنج دوره‌ی خودآموز برگزار می‌کنیم: «ارزشیابی ارتباطی»، «فناوری آموزشی برای آموزگاران زبان انگلیسی برای کسب و کار»، «فناوری آموزشی در کلاس درس»، «نیازهای آموزشی ویژه» و «گام‌هایی به سوی موفقیت».

خلاصه‌ای از دوره‌ی «فناوری آموزشی در کلاس درس» را در زیر بخوانید. برای بررسی تمامی این دوره‌ها به این صفحه سر بزنید.

نام دوره

مخاطب دوره

جزئیات

اطلاعات بیشتر

استفاده از فناوری آموزشی در کلاس درس

 

خودآموز

 

مدت: ۵۰ ساعت

 

سطح زبان انگلیسی: B1

·        

این دوره ویژه مدرسینی است که تجربه زیادی در استفاده از فناوری آموزشی در کلاس درس زبان ندارند. دوره امکانات آموزشی متفاوتی را در بر می گیرد - چه کلاس درس به فناوری اطلاعات مجهز باشد و چه فناوری تنها در خارج از کلاس قابل دسترسی باشد.

این دوره مدرسین زبان انگلیسی را با جنبه های اصلی استفاده از فناوری جدید در کلاس درس زبان آشنا می کند. سرفصل های دوره، گونه های مختلفی از فناوری های اینترنتی را دربر می گیرد؛ از جمله استفاده از اینترنت، سلامت مجازی برای دانش آموزان، استفاده از برنامه های MS Office، استفاده از فیلم ها و صدا های آن لاین، و استفاده از شبکه های اجتماعی و دیگر فناوری های اینترنتی برای اهداف آموزشی.

هر واحد آن لاین دوره (جمعاً ۱۷ واحد) بین دو تا سه ساعت به طول می انجامد و حاوی پیوندها و فیلم های آموزشی درباره فناوری های مورد بحث است. در هر واحد ایده های عملی و منابع اینترنتی گنجانده شده است که مدرسین می توانند آن ها را مستقیما در روند تدریس به کار برند. دوره به پنج مرحله تقسیم می شود:

سرفصل اول: آماده سازی

سرفصل دوم: استفاده از شبکه اینترنت

سرفصل سوم: استفاده از نرم افزار Office

سرفصل چهارم: پروژه ها

سرفصل پنجم: وب سایت های تعاملی