شورای فرهنگی بریتانیا از نوازندگان و گروه‌های موسیقی ساکن بریتانیا دعوت می‌کند برای شرکت در کنسرت نوروزی ما در ساوتبنک سنتر که در روز جمعه ۲۰ مارچ ۲۰۱۵ برگزار می‌شود اقدام کنند.

ما مشتاق حضور نوازندگان و گروه‌هایی هستیم که در ابتدا یا میانه‌ی فعالیت حرفه‌ای خود هستند و در زمینه موسیقیِ معاصر متأثر از ایران فعالیت دارند. ما به ویژه مشتاق حضور گروه‌های جَز هستیم اما از نوازندگان تحت‌تأثیر موسیقی کلاسیک، فولک، الکترونیک و تجربی نیز دعوت می‌کنیم برای این موقعیت اقدام کنند.

این کنسرت که به مناسبت سال نوی ایرانی برگزار می‌شود بخشی از مجموعه‌ی فرایدی تونیک در ساوت‌بنک سنتر است. این کنسرت از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در فرانت روم سالن ملکه الیزابت برگزار می‌شود و ورود به آن برای عموم آزاد است و هر گروه به مدت ۴۵ دقیقه تا یک ساعت به اجرا می‌پردازند. برای تأمین مخارج هر اجرا مبلغی پرداخته می‌شود که میزان آن متناسب با هر اجرا و گروه تعیین می‌شود.

جهت ابراز علاقمندی به شرکت در این اجرا بیوگرافی، شرحی از کارهای خود و لینک به نمونه آثار خود را تا ۲ فوریه ۲۰۱۵ به آدرس underline@britishcouncil.org بفرستید. لطفاً جزئیات کامل تنظیمات صحنه و لوازم و امکانات مورد نیاز برای اجرا را همراه با تقاضانامه‌ی خود ارسال‌کنید. توجه داشته‌باشید که ما تنها نمونه کارهایی که به صورت لینک (ساوندکلاود، یوتیوب، دراپ‌باکس، ویمئو، وی‌ترانسفر و ...) ارسال شوند را بررسی می‌کنیم و از دریافت فایل‌های صوتی و تصویری ضمیمه شده به ایمیل معذوریم.

موضوعات مرتبط