خاطرات و لحظات ناب نوروزی خود را با استفاده از هشتگ #شورنوروز در فیسبوک، توییتر و اینستاگرام به اشتراک بگذارید و به بخش آنلاین نمایشگاه ما بپیوندید.

هر جای دنیا که هستید، آنلاین در جشن نوروزی ما شرکت کنید!

ما تنوع جشن‌های نوروزی در سراسر جهان و همسازی بهاره را در کمپین «شور نوروز» جشن گرفته‌ایم. از شما دعوت می‌کنیم تا در این شور شریک شوید و خاطرات و عکس‌های خودتان از لحظه‌های شاد، دورهم بودن، عیدی دادن (یا حتی بهتر: عیدی گرفتن!)، رنگ کردن تخم‌مرغ‌ها و انتظار برای لحظه تحویل سال نو را به صورت آنلاین با ما به اشتراک بگذارید. 

شما می‌توانید با به اشتراک گذاشتن عکس‌ها و خاطرات نوروزی‌تان در فیس‌بوک، توئیتر و اینستاگرام و ارسال آنها به تلگرام شورای فرهنگی بریتانیا بخشی از جشن‌های ما باشید و به مردم گوشه و کنار جهان نشان دهید که آغاز بهار در کشور شما چگونه جشن گرفته می‌شود. فقط کافی است #شورنوروز یا #SpiritOfNowruz را به پست‌های ارسالی خود اضافه کنید.

ما از دریافت عکس‌های زیبا و خاطره‌انگیز شما بسیار خوشحالیم. برای دیدن عکس‌هایی که تاکنون برای ما ارسال کرده‌اید به اینجا سر بزنید.

به سادگی و در دو قدم آسان در «شور نوروز» سهیم شوید:

۱- به صفحه شورای فرهنگی بریتانیا (بریتیش کانسیل ایران) در فیس‌بوک بپیوندید یا irBritish@ را در توییتر دنبال کنید. همچنین می توانید کانال های هنر، علوم و تحقیقات و زبان انگلیسی ما را در تلگرام دنبال کنید و عکس های خود را به حساب تلگرام ما ارسال کنید. 

۲- خاطرات و عکس‌های نوروزی‌تان را در فیس‌بوک، توئیتر، تلگرام و اینستاگرام با هشتگ #شورنوروز یا #SpiritOfNowruz به اشتراک بگذارید.